Замовлення списком Замовлення списком
article page

Маркування косметики – книга

Маркування косметичних товарів – професійна турбота і зобов’язання виробників. Однак зріс інтерес і споживачів, які хочуть знати трохи більше про склад і маркування засобів, якими користуються щодня. Ми регулярно розповідаємо про інгредієнти в косметиці #інгредієнтАНЦ а тепер будемо показувати і розповідати про маркування косметики.

n

Книга. Знак розкритої книги з рукою означає, що виробник радить перед використанням засобу уважно ознайомитися з інструкцією і користуватися продуктом тільки відповідно до цієї інструкції. Такий значок найчастіше можна зустріти в продуктах з активними інгредієнтами.

n

Чи часто ви читали інструкцію, як варто користуватися вашим косметичним засобом Є певні інгредієнти в зволожувальном кремі, які ефективніше працюють, коли шкіра волога після душа. А ось більшість засобів з кислотами потрібно наносити виключно на суху шкіру. Деякі сироватки для обличчя не варто поєднувати одну з одную, так як існує ймовірність сильної алергічної реакції. Засоби з ретинолом не рекомендують користуватися вагітним. Компонент Q10 в деяких кремах і сироватках руйнується при сонячному світлі, від змін температури і втрачають свою ефективність, якщо ви після використання швидко не закрили упаковку. Але сами головне – якщо ви не використовуєте засіб відповідно до інструкції, то є ймовірність того, що він не буде працювати в повну силу, а його властивості на шкіру будуть мінімальними і сповна отримати заявлений результат від продукту не вийде. Обов’язково читайте інструкції на етикетках ваших косметичних засобів.

Акції та знижки

Показати всі
Показати всі